خلاصه کتاب: باز انجام (بازنگری در کار)

/ / کارآفرینی
کتاب دوباره فکر کن (بازنگری در کار)

عنوان فارسی: باز انجام (بازنگری در کار)

عنوان انگلیسی: Rework

نویسنده: جیسون فِرید – دیوید هاینمایر هانسن

سال انتشار: ۲۰۱۰ میلادی

خلاصه‌نویسی: امین نقیب زاده

مخاطب: کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار، افرادی که از شغلشان راضی نیستند یا اخراج شده‌اند.

 

مسئولیت نخواندن این کتاب با خودتان است  ست گادین”

 

روشی نو در دنیای کسب‌وکار

اکثر کتاب‌های مربوط به کسب‌وکار همان نکات قدیمی را به شما ارائه می‌دهند: طرح تجاری بنویسید، رقیبان را بررسی کنید، به دنبال جذب سرمایه‌گذار باشید و … . اگر دنبال چنین کتابی هستید، کتاب باز انجام را کنار بگذارید. جیسون فرید و دیوید هانسن در این کتاب راه‌های بهتری برای موفقیت پیش روی شما می‌گذارند. با خواندن این کتاب خواهید فهمید که چرا طرح و برنامه ریختن درواقع به زیان شماست، چرا به سرمایه‌گذاری دیگران نیاز ندارید و چرا بهتر است که به رقیبان خود کاری نداشته باشید. واقعیت این است که به کاری کمتر ازآنچه فکر می‌کنید، نیاز دارید. نیازی نیست که شب و روز مشغول به کار باشید، نیازی به استخدام کارمندان بیشتر ندارید، نیاز نیست که وقت خود را با کاغذبازی و شرکت در جلسات هدر دهید؛ شما حتی به محلی به‌عنوان دفتر کار هم احتیاج ندارید. این‌ها همه بهانه‌اند. کاری که درواقع باید انجام دهید این است که بهانه‌ها را کنار گذاشته و کار را شروع کنید. کتاب باز انجام، راه را به شما نشان می‌دهد. خواهید آموخت که چگونه بهره‌وری بیشتری داشته باشید، چگونه همه شمارا بشناسند بدون اینکه کار خطرناکی انجام دهید، و بسیاری ایده‌های بکر دیگری که شمارا شیفته و برانگیخته خواهد کرد. کتاب باز انجام با زبان روان و ساده‌اش، بهترین راهنما برای هرکسی است که همیشه دوست داشته کسب‌وکار شخصی خودش را داشته باشد.

در خلاصه کتاب باز انجام شما یاد می‌گیرید:

  • منطقه تنهایی چیست و چگونه بهره‌وری خود در محل کار را چند برابر کنید
  • چگونه از کپی شدن محصول و خدمات خود توسط رقیبان جلوگیری کنید
  • چگونه وفاداری مخاطبان و مشتریان را نسبت به برند شرکتتان بیشتر کنید
  • چه زمانی و چه افرادی را برای کار، استخدام کنید 

برای مشاهده ادامه متن عضو ویژه سایت شوید.

درباره نویسنده

خلاصه کتاب باز انجام

جیسون فرید (Jason Fried) فارغ التحصیل رشته امور مالی دانشگاه آریزونا و بنیان‌گذار شرکت ۳۷ سیگنال است که در زمینه نرم‌افزارهای تحت وب فعالیت دارد. جیسون سخنرانی‌های متعددی را در زمینه‌های مدیریت، کارآفرینی و نرم‌افزار در سرتاسر جهان برگزار کرده است.

دیوید هاینمایر هانسن (David Heinemeier Hansson) برنامه‌نویس مشهور دانمارکی است که از سال ۲۰۰۵ به شیکاگو آمریکا مهاجرت کرده است. وی خالق برنامه‌نویسی Ruby On Rails است که زبان برنامه‌نویسی سرویس‌های تحت وبی چون توییتر و Airbnb است. هانسن در تأسیس موسسه سیگنال ۳۷ نیز با فرید همکاری داشته است. فرید و هانسن علاوه بر مدیریت شرکت، چندین کتاب را با همکاری همدیگر نوشته‌اند که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

باز انجام (Rework) – روشی ساده‌تر، بهتر و سریع‌تر برای موفقیت در کسب‌وکار شخصی.

واقعی شدن (Getting Real) – روشی کوچک‌تر، ساده‌تر و بهتر برای ساختن نرم‌افزار تحت وب.

دورکاری (Remote – office not Required) – نیازی به حضور کارمندان در محل کار نیست.

 

توجه: درصورتی‌که فقط خلاصه متن کتاب “باز انجام” مدنظر شماست، می‌توانید فایل PDF آن را از بخش محصولات دریافت کنید، در غیر این صورت با عضویت و تهیه اشتراک سایت، می‌توانید به‌تمامی خلاصه کتاب‌های کسب‌وکار دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *