قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت amin1990.com

تمام کاربرانی که قصد عضویت و خرید از سایت ما را دارند، موظف‌اند مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید کنند.

عضویت در سایت و یا خرید به‌منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱:

افرادی که می‌خواهند عضو رایگان یا عضو ویژه سایت شوند، به قسمت عضویت (تعرفه‌های اشتراک) مراجعه کنند. در این بخش با وارد کردن اطلاعات موردنیاز که شامل نام و نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس ایمیل، شمار موبایل و نام کاربری می‌باشد، می‌توانند عضو سایت شوند.

تبصره ۱:

 افرادی که عضو رایگان سایت شده‌اند، فقط به محتوای رایگان سایت مانند بیوگرافی ثروتمندان دسترسی خواهند داشت ولی افرادی که عضویت ویژه سایت شده‌اند می‌توانند تمامی محتوای سایت را مشاهده کنند. (برای اطلاع از جزئیات عضویت‌ها و قیمت، می‌توانید به بخش تعرفه‌های اشتراک مراجعه کنید)

 

بند ۲:

تمام حقوق این سایت متعلق به امین نقیب زاده بوده و نقل مطالب به هر شیوه و با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

 

بند ۳:

 کاربر نباید به‌هیچ‌عنوان اظهاراتی را در سایت بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. هرگونه اظهارنظر در خصوص امور مذهبی و سیاسی نیز ممنوع بوده و علاوه بر عدم تائید نظر، کاربر موردنظر نیز از سایت حذف خواهد شد.

برای ارتباط با ما می‌توانید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.